Motosikletliler ve Kuryeler Derneği'nden Afrin Harekatına Destek Korteji

Türk Silahlı Kuvvetleri tarafından Suriye'de devam eden Zeytindalı Harekatı'na destek amacıyla Kayseri'de Motosikletliler ve Kuryeler Derneği öncülüğünde kortej düzenlenecek. Düzenlenecek olan kortej, Kayseri Cumhuriyet Meydanı'ndan başlayarak Talas yönünde devam edecek.

Motosikletliler ve Kuryeler Derneği'nden Afrin Harekatına Destek Korteji
Motosikletliler ve Kuryeler Derneği'nden Afrin Harekatına Destek Korteji Ahmet Uğur
Bu içerik 1652 kez okundu.

Genel merkezi Kayseri'de olan Motosikletliler ve Kuryeler Derneği öncülüğünde Motosikletliler dernekleri ve platformları ile birlikte Kayseri'de Suriye'de devam eden Zeytin Dalı Harekatı'na destek korteji düzenleneceği duyuruldu. 

Motosikletliler ve Kuryeler Derneği Genel Başkanı Zafer Göçer, 15 Şubat 2018 tarihinde saat 22:30'da başlayacak olan destek kortejine tüm motosikletlileri davet etti. Türk Silahlı Kuvvetleri tarafından yürütülen Zeytin Dalı Harekatı ile teröre büyük darbe vurulduğunun altını çizen başkan Göçer, "Milletimizin, devletimizin ve silahlı kuvvetlerimizin her zaman yanındayız" mesajını verdi.

Tüm kayserili motosiklet tutkunlarına seslenen Göçer, "Tüm Kayseri'li motosiklet tutkunu hemşehrilerimizi Türk Bayrakları ile birlikte 15 Şubat 2018 Perşembe günü saat 22:30'da başlayacak olan kortejimize bekliyoruz. Devletimizin bekası, milletimizin bütünlüğü amacıyla Suriye'de devam eden ve bazı kesimlerce önü kesilmeye çalışılan Afrin Harekatını sonuna kadar destekliyoruz. Türk Silahlı Kuvvetleri tarafından teröre büyük darbe vurulmuştur ve inşallah kökü kazınacaktır. Bu süreçte motosiklet sevdalıları olan bizler de üzerimize düşen vazifelerden kaçınmayacağımızı belirtmek isterim." ifadelerini kullandı.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Hacca gitmek için biriktirdiği parayı düşüren kadın cüzdanına kavuştu
Hacca gitmek için biriktirdiği parayı düşüren kadın cüzdanına kavuştu
Erkan Sağlam: Basın mensubu da bir kamu görevlisi
Erkan Sağlam: Basın mensubu da bir kamu görevlisi