ZEYTİN DALI 1 – ‘BARIŞIN GÜVERCİNİ SAVAŞIN KARTALI’

Batı, Kürtlerin iyiliğini düşünseydi Türkiye'nin yüzyıllık projesi olan barış adımlarını baltalamaz; Kürtlere el uzatan Sayın Erdoğan'ı devirmeye çalışıp ülkemizi işgale kalkmazdı.

ZEYTİN DALI 1 – ‘BARIŞIN GÜVERCİNİ SAVAŞIN KARTALI’
ZEYTİN DALI 1 – ‘BARIŞIN GÜVERCİNİ SAVAŞIN KARTALI’ Süleyman Erdoğan
Bu içerik 3033 kez okundu.

Ülkemizin sınırlarını korumaya ve bekasına yönelik tehditleri bertaraf etme hakkını 'Kürtlere saldırı' diye çarpıtan darbeci Batı medyası, Gezi'den bu yana küstahça ve alçakca kullandığı kirli kara propaganda, iftira ve manipülasyon mekanizmalarını 20 Ocak'ta Afrin harekatı başlar başlamaz aynı üslup ile yeniden devreye soktu.
Zaten pusudaydılar.
Terör örgütünün çiğnediği 'Türkiye, Kürtlerin kazanımlarından rahatsız' söylemiyle ağız birliğini ağzından düşürmeyen  ABD güdümlü Batının medya organları, PKK uzantısı PYD ve YPG'nin Suriye Kürtlerini asla temsil etmediğini bilmiyor mu?
PKK'nın işgalci ideolojisini benimsemediği için mağdur olan Suriyeli Kürtlerden haberleri yok mu?
Olmaz olur mu? Afrin,  Cerablus, Menbiç veya başka noktalarda Türkiye'nin ulusal  bütünlüğünü bozmaya ve güvenliğine yönelik attığı adımların Suriye Kürtlerine karşı bir hareket olmadığını herkesten çok Batı'lılar bilir.

Ancak Zalım Batı'nın derdi Kürtler değil, Türkiye...
Türkiye'nin yükselişini durduramamak onları kızdırıyor. Mesela güdümlü israil medyası Ankara; Kürtlerle savaşırken ABD ve NATO'nun başka tarafa bakmasından' adeta deliye dönmüş halde.
At gözlüklü 'Amerikan ve Avrupa' medyası ise terör ordusu'na yönelik meşru savunma operasyonlarımızı  Turgut Özal’ın Anavatan’ı, Tansu Çiller’in Doğru Yol Partisi ve Necmettin Erbakan’ın Refah Partisi  gibi  90'lı yıllarda filizlenirken kurutulan islami-demokratik 'neo-Osmanlı düşünce akımının   'yenilgi yenilgi büyüyerek, zaferlerle müjdelenen Erdoğan'ın yeniden hayata geçirilmesi' olarak görmektedirler.

'Kürt savaşı ufukta. Yeni bir çatışma patlak veriyor' diyerek sevinç narası atanların temel hedefi, 100 yıl öncesinde Cennet mekan Abdulhamit Han'a yapılanlarla aynı senaryoyu yeniden tekerrür ettirmeye çalışarak Rusya ve İran ile ittifakımızı bozup Türkiye'yi uzun süreli etnik ve mezhebi bir savaşın içine çekmek. 
Fakat Türkiye bu tuzaklara düşmeyecek kadar tecrübe sahibi büyük ve kudretli bir devlet. Emin olun teröristleri 'Kürt savaşçılar' diye alkışlayan Batılı medya organları, ülkemiz bu kirli oyunlara gelmediği için hayıflanıyor.
En büyük korkuları ise FETÖ ve DEAŞ'ı bitiren Türkiye'nin PKK/YPG/PYD tezgâhını da çökertecek olması.

Bilen biliyor. 'Kürt aşkı' depreşen Batı'nın amacı ne PYD'yi savunmak ne de Suriye'de bir 'Kürt devleti' kurmaktır.
Kürtlerin siyasi bir statüye kavuşmasını engelleyen, Ortadoğu'yu geçen asır dizayn eden Batı'nın bizzat kendisiydi zaten.
Batı, Kürtlerin iyiliğini düşünseydi Türkiye'nin yüzyıllık projesi olan barış adımlarını  baltalamaz; Kürtlere el uzatan Sayın Erdoğan'ı devirmeye çalışıp ülkemizi işgale kalkmazdı.
PKK terörü, Rusya ile jet krizi ve 15 Temmuz darbe girişimiyle Türkiye'yi hizaya sokamayanlar, emperyalist ittifaka karşı verdiğimiz tarihi mücadeleyi, 'Kürtlerle savaş' diye karalamaya yelteniyor şimdi.  Oysa Türkiye'nin Kürtlerle değil Haçlı zihniyetinin gönüllü köleleriyle savaştığının herkes farkında.
Nasıl ki FETÖ ile mücadele 'Müslümanlarla savaş' diye nitelenemezse PKK terörüyle mücadele de 'Kürtlerle savaş' diye pazarlanamaz.
Milletimiz bu hakikatin gayet farkında.
Batı'yı çıldırtan şey işte Afrin'e uzatılan bu 'zeytin dalı' ile bu farkındalıktır...

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Hacca gitmek için biriktirdiği parayı düşüren kadın cüzdanına kavuştu
Hacca gitmek için biriktirdiği parayı düşüren kadın cüzdanına kavuştu
Erkan Sağlam: Basın mensubu da bir kamu görevlisi
Erkan Sağlam: Basın mensubu da bir kamu görevlisi