Kayseri'li Motosikletçilerden ’Zeytin Dalı’ operasyonuna destek korteji

Kayseri’de yaklaşık 100 motosikletçi Afrin’de yürütülen ’Zeytin Dalı’ operasyonuna destek vermek amacıyla Türk bayrakları ile donattıkları motosikletleri ile şehir turu yaptı.

Kayseri'li Motosikletçilerden ’Zeytin Dalı’ operasyonuna destek korteji
Kayseri'li Motosikletçilerden ’Zeytin Dalı’ operasyonuna destek korteji İHA
Bu içerik 2976 kez okundu.

Kayseri’de yaklaşık 100 motosikletçi Afrin’de yürütülen ’Zeytin Dalı’ operasyonuna destek vermek amacıyla Türk Bayrakları ile donattıkları motosikletleriyle şehir turu yaptı.

Motosikletliler ve Kuryeler Derneği (MKD) öncülüğünde düzenlenen kortej öncesinde yaklaşık 100 motosikletçi Mimarsinan Parkı’nda toplandı.

Türk bayrakları ile donattıkları motosikletleri ile şehir turuna başlayan motosikletçilere Kayserililer de ilgi gösterdi.

Güvenlik önlemleri arasında Kartal Hava Şehitliğine gelen motosikletçiler, burada saygı duruşunda bulunduktan sonra İstiklal Marşı’nı okudu.

Motosikletliler ve Kuryeler Derneği Genel Başkanı Zafer Göçer, kortej sonrası yaptığı açıklamasında "Mehmetçik'e destek amacıyla düzenlediğimiz kortejimize katılan tüm motosiklet kulüp dernek üyelerine sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Ayrıca bu korteji yapmamıza müsade eden sayın Kayseri Vali'mize ve güvenlik konusundaki hassasiyetlerinden dolayı emniyet yetkililerine şükranlarımı sunarım" ifadelerini kullandı.

Öte yandan, yazılı basında çıkan yanlış haberlerle ilgili tepkisini de dile getiren başkan Göçer, "Zeytin Dalı Harekatına Destek Korteji, Motosiklerliler ve Kuryeler Derneği (MKD) öncülüğünde gerçekleştirilmiştir. Kortejimize motosikletliler kulüp ve derneklerinin önemli katkıları bulunmuştur. Buradan hepsine ayrı ayrı desteklerinden ötürü teşekkür ediyorum. Öte yandan yazılı ve görsel basında geçen ifadeler gerçeği yansıtmamaktadır. Bizler yanlış oluşan algının giderilmesi ve servis edilen haberlerin düzeltilmesi için girişimlerde bulunduk." ifadelerini kullandı.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Hacca gitmek için biriktirdiği parayı düşüren kadın cüzdanına kavuştu
Hacca gitmek için biriktirdiği parayı düşüren kadın cüzdanına kavuştu
Erkan Sağlam: Basın mensubu da bir kamu görevlisi
Erkan Sağlam: Basın mensubu da bir kamu görevlisi