2018 Polis POMEM alım tarihleri açıklandı! PÖH alımları da yapılacak mı?

23. dönem polis (POMEM) başvurusu bekleyen adaylara müjdeli haber geldi. Yeni dönem polis alımı tarihleri belli oldu. Emniyet Genel Müdürlüğü (EGM) polis alımlarını ne zaman yapacak? 23. dönem PÖH alımları yapılacak mı? İşte detaylar...

2018 Polis POMEM alım tarihleri açıklandı! PÖH alımları da yapılacak mı?
2018 Polis POMEM alım tarihleri açıklandı! PÖH alımları da yapılacak mı? Tuğba Dursun
Bu içerik 48 kez okundu.

Emniyet Genel Müdürlüğü, İçişleri Bakanlığı bünyesinde yer alan kurumdur. Her yıl on binlerce polis alımı yapan EGM, 23. dönem POMEM alım tarihlerini de açıkladı. Polis Akademisi Başkan Yardımcısı Doç. Dr. Ufuk Ayhan, 22. dönem polis alımlarının gerçekleştiğini buna göre 23. dönem POMEM alımlarının ise ne zaman olacağını açıkladı. Peki 23. Dönem Polis Meslek Eğitim Merkezi (POMEM) alımları ne zaman?

23. DÖNEM POMEM ALIM TARİHLERİ BELLİ OLDU

23. Dönem Polis Meslek Eğitim Merkezi (POMEM) haberi bekleyen adaylara müjdeli haber geldi. Polis Akademisi Başkan Yardımcısı Doç. Dr. Ufuk Ayhan, net tarih vermemekle beraber POMEM alımlarının Temmuz ile Ağustos ayları arasında gerçekleşeceğini açıkladı.

22. DÖNEM 10 BİN (POMEM) POLİS ALIMI YAPILMIŞTI!

Geçen ay alımları biten 22. Dönem POMEM alımlarına yoğun başvuru yapılmıştı. Söz konusu POMEM lisans mezunlarından 7.200 erkek, 800 kadın, ön lisans mezunlarından 1.800 erkek ve 200 kadın olmak üzere toplam 10.000 polis istihdam edilmek üzere ilan yayımlanmıştı. Şuan için 23. Dönem POMEM alımlarının sayısı bilinmemektedir fakat ilerleyen günlerde belli olacaktır.

POLİS ÖZEL HAREKAT (PÖH) ADAYLARI BEKLEYİŞTE!

Alımların POMEM üzerinde olması üzerine PÖH adayları da müjdeli haberin gelmesini bekliyor. En son 19. dönem POMEM alımlarıyla beraber şans bulan PÖH adayları 23. dönem POMEM alımlarının PÖH sınıfına yapılmasını bekliyorlar.

2018 Polis POMEM alım tarih açıklandı PÖH alım yapılacak
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Hacca gitmek için biriktirdiği parayı düşüren kadın cüzdanına kavuştu
Hacca gitmek için biriktirdiği parayı düşüren kadın cüzdanına kavuştu
Erkan Sağlam: Basın mensubu da bir kamu görevlisi
Erkan Sağlam: Basın mensubu da bir kamu görevlisi