TRT Diriliş Ertuğrul 119.bölüm fragmanı yayında mı? Bamsı ölüyor mu?

Noyan'ın geri dönmesiyle Ertuğrul Bey'in tüm planları yine alt üst oldu. Son bölümün yayınlanmasının ardından yeni bölümü büyük merak konusu olan Diriliş Ertuğrul 119.bölüm bölüm henüz ekranlarda yerini almadı. Peki Diriliş Ertuğrul yeni bölümünde neler olacak? İşt

TRT Diriliş Ertuğrul 119.bölüm fragmanı yayında mı? Bamsı ölüyor mu?
TRT Diriliş Ertuğrul 119.bölüm fragmanı yayında mı? Bamsı ölüyor mu? Tuğba Dursun
Bu içerik 92 kez okundu.

TRT 1 ekranlarının sevilen dizisi Diriliş Ertuğrul son bölümüyle seyirci karşısına çıktı. Bu bölümde Noyan'ın geri dönmesiyle Ertuğrul Bey'in tüm planları yine alt üst oldu. Yeni bölüm fragmanı büyük merak konusu olan Diriliş Ertuğrul 119.bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Peki Diriliş önümüzdeki hafta olmayacak mı?

DİRİLİŞ ERTUĞRUL 119.BÖLÜM FRAGMANI NEDEN YOK?

 

 

Yeni bölüm tanıtımı merakla beklenen Diriliş Ertuğrul 119.bölüm fragmanı ile ilgili yapımcı şirketten ve TRT 1'den bir açıklama gelmedi. Yeni döneme geçmesiyle birlikte çekim şartları ağırlaşan dizinin fragmanları her hafta gecikmeli olarak yayınlanıyor. Diriliş Ertuğrul 119.bölüm tanıtımında önümüzdeki günlerde seyirciyle buluşması bekleniyor. Fragman yayınlanır yayınlanmaz haberimizden izleyebilirsiniz.

DİRİLİŞ ERTUĞRUL'DA BAMSİ ÖLÜYOR MU?

Haziran ayında sezon finali yapmaya hazırlanan ve yeni dönemde Osman Bey’in hayatını konu alacak Diriliş Ertuğrul’un 16 Mayıs Çarşamba yayınlanan 118. son bölümü Ertuğrul Bey’in neden elçi olduğu ortaya çıktı.

Dizinin final sahnesinde ise sürpriz bir olay yaşandı. Yolda Noyan ve Ertuğrul Bey, adamlarıyla birlikte saldırıya uğradı. Noyan arkadan vurulmak üzereyken Ertuğrul Bey mızrağını düşmana fırlatarak Noyan’ın hayatını kurtardı. Peki savaş sırasında ağır bir şekilde yaralanan Bamsi ölecek mi?

Bamsı gerçek tarihte kimdir?

Bamsi Beyrek karakteri esasen tarih içinde adı geçmeyen bir alperen. Anadolu Selçuklu Devleti’nde böyle birinin yaşadığına dair bir kayıt bulunmamakta. Senoryoya  hayali olarak eklenen bu karakter seyirci tarafından da sevildi.  Tarihte Ertuğrul’un bilinen  baş alp ‘ı olarak Turgut Alp var, başka Alp’ı olup olmadığını bilinmese de kayıtlara geçen Bamsi Beyrek adında bir alp mevcut değil. 

Kaynak: HABER7.COM

TRT Diriliş Ertuğrul 119bölüm fragmanı yayında Bamsı ölüyor
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Hacca gitmek için biriktirdiği parayı düşüren kadın cüzdanına kavuştu
Hacca gitmek için biriktirdiği parayı düşüren kadın cüzdanına kavuştu
Erkan Sağlam: Basın mensubu da bir kamu görevlisi
Erkan Sağlam: Basın mensubu da bir kamu görevlisi