Odunpazarı’nda köy iftarları devam ediyor - ESKİŞEHİR Haberleri

ESKİŞEHİR Haberleri - Odunpazarı Belediyesi, Ramazan ayının ilk gününden itibaren her akşam köy statüsünden mahalle statüsüne geçen bölgelerde iftar yemeği düzenliyor.

Odunpazarı’nda köy iftarları devam ediyor
- ESKİŞEHİR Haberleri
Odunpazarı’nda köy iftarları devam ediyor
- ESKİŞEHİR Haberleri İHA
Bu içerik 129 kez okundu.

Odunpazarı Belediyesi, Ramazan ayının ilk gününden itibaren her akşam köy statüsünden mahalle statüsüne geçen bölgelerde iftar yemeği düzenliyor.

Odunpazarı Belediyesi tarafından her akşam farklı bölgelerde verilen iftar yemekleri, mahalle sakinlerini bir araya getiriyor. Odunpazarı Belediyesi, hazırlanan iftar programları kapsamında Karahüyük, Yörükkaracaören Mahalleleri’nde sonra Yukarı Ilıca Mahallesi’nde iftar programı gerçekleştirdi. Düzenlenen iftar programına çok sayıda vatandaş katıldı. Odunpazarı Belediyesi Aşevi tarafından hazırlanan iftar yemekler, belediye personelleri tarafından mahalle sakinlerine ulaştırıldı. Ramazan coşkusunu birlikte yaşayan mahalle sakinleri, Ramazan’ın bolluk ve bereketini aynı sofra etrafında paylaştı. Odunpazarı Belediyesi yetkilileri, düzenlenen iftar programlarının Ramazan ayı boyunca ilçenin farklı noktalarında devam edeceğini belirtti. Odunpazarı Belediyesi tarafından düzenlenen iftar yemeğine katılan vatandaşlar, Odunpazarı Belediye Başkanı Av. Kazım Kurt’a teşekkür etti.Kaynak: İHA
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Hacca gitmek için biriktirdiği parayı düşüren kadın cüzdanına kavuştu
Hacca gitmek için biriktirdiği parayı düşüren kadın cüzdanına kavuştu
Erkan Sağlam: Basın mensubu da bir kamu görevlisi
Erkan Sağlam: Basın mensubu da bir kamu görevlisi