Halkbank’tan 108 öğrenciye bisiklet - ÇORUM Haberleri

ÇORUM Haberleri - Halkbank Genel Müdürü Osman Arslan, Halkbank’ın Köy Okulları öğrencilerine yönelik düzenlediği ‘Çocuklar İster Halkbank Yapar’ etkinlikleri çerçevesinde Kınık İlkokulu ve Ortaokulu’nda etkinliğe katıldı.

Halkbank’tan 108 öğrenciye bisiklet
- ÇORUM Haberleri
Halkbank’tan 108 öğrenciye bisiklet
- ÇORUM Haberleri İHA
Bu içerik 107 kez okundu.

Halkbank Genel Müdürü Osman Arslan, Halkbank’ın Köy Okulları öğrencilerine yönelik düzenlediği ‘Çocuklar İster Halkbank Yapar’ etkinlikleri çerçevesinde Kınık İlkokulu ve Ortaokulu’nda etkinliğe katıldı.

Çorum Valiliği Twetter hesabından yapılan paylaşımda, Kınık İlkokulu ve Ortaokulu’nda 108 öğrenciye hediye olarak bisikletlerinin Vali Necmeddin Kılıç ve Halkbank Genel Müdürü Osman Arslan tarafından verildiği belirtilerek, “Halkbank’ın düzenlemiş olduğu bu etkinlikten dolayı Halkbank Genel Müdürü Osman Arslan’a ve emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Geleceğimizin teminatı çocuklarımızı böyle mutlu görmek bizleri de ayrıca mutlu etti. Bundan sonrada çocuklarımızın yüzleri gülmeye devam edecek.” denildi.

Etkinliğe Milli Eğitim Müdürü Seyit Ali Büyük, Kültür ve Turizm Müdürü Ömer Arslan, TSO Başkanı Çetin Başaranhıncal ve banka yetkilileri katıldıKaynak: İHA
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Hacca gitmek için biriktirdiği parayı düşüren kadın cüzdanına kavuştu
Hacca gitmek için biriktirdiği parayı düşüren kadın cüzdanına kavuştu
Erkan Sağlam: Basın mensubu da bir kamu görevlisi
Erkan Sağlam: Basın mensubu da bir kamu görevlisi