AK Parti heyeti basınla buluştu - MUŞ Haberleri

MUŞ Haberleri - AK Parti Muş İl Başkanı Rahmetullah Yaktı ve Muş milletvekili adayları, düzenlenen iftar programında kentteki yerel ve ulusal basın mensuplarıyla bir araya geldi.

AK Parti heyeti basınla buluştu
- MUŞ Haberleri
AK Parti heyeti basınla buluştu
- MUŞ Haberleri İHA
Bu içerik 201 kez okundu.

AK Parti Muş İl Başkanı Rahmetullah Yaktı ve Muş milletvekili adayları, düzenlenen iftar programında kentteki yerel ve ulusal basın mensuplarıyla bir araya geldi.

AK Parti Muş İl Başkanı Rahmetullah Yaktı, AK Parti Muş Milletvekili ve 1. sıra adayı Mehmet Emin Şimşek, 2. sıra adayı Abdulselam Er ile parti yöneticileri, Muş Öğretmenevi’nde düzenlenen iftar programında kentteki yerel ve ulusal basın mensuplarıyla bir araya geldi.

İftarın açılmasının ardından bir konuşma yapan AK Parti Muş İl Başkanı Rahmetullah Yaktı, aday tanıtımı sonrasında seçim çalışmalarına başladıklarını belirterek, “Köy mahalle gezerek, vatandaşlarımızla bir araya geleceğiz. Çalışmalarımızı aralıksız olarak sürdüreceğiz. Muş’un geleceği adına hep birlikte çalışacağız” dedi.

Yaktı’nın konuşmasının ardından konuşan AK Parti Muş Milletvekili 2. sıra adayı Abdulselam Er’in konuşması sonrasında konuşan AK Parti Muş Milletvekili ve 1. sıra adayı Mehmet Emin Şimşek ise, yeni seçime başladıklarını hatırlatarak, seçimin hayırlara vesile olmasını temennisinde bulundu. Tüm partilere başarılar dileğinde bulunan Şimşek: “Parti olarak özgürlüklerden yanayız. AK Parti olarak biz milletin teveccühü ile büyüyerek geliyoruz. 16 yıllık iktidar ile nereye gelindiğini vatandaşlarımız biliyor. Çok ciddi projelerimiz var ve devam ediyor” şeklinde konuştu.

Gerçekleştirilen iftar programı yapılan konuşmalar sonrasında, karşılıklı görüşmelerin yapılmasıyla sona erdi.Kaynak: İHA
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Hacca gitmek için biriktirdiği parayı düşüren kadın cüzdanına kavuştu
Hacca gitmek için biriktirdiği parayı düşüren kadın cüzdanına kavuştu
Erkan Sağlam: Basın mensubu da bir kamu görevlisi
Erkan Sağlam: Basın mensubu da bir kamu görevlisi