Yeniden Keşfet projesinin yılsonu faaliyeti yapıldı - KAYSERİ Haberleri

KAYSERİ Haberleri - Kocasinan İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve Kocasinan Belediyesi’nin ortaklaşa yaptığı Yeniden Keşfet projesinin yıl sonu faaliyet programı yapıldı.

Yeniden Keşfet projesinin yılsonu faaliyeti yapıldı
- KAYSERİ Haberleri
Yeniden Keşfet projesinin yılsonu faaliyeti yapıldı
- KAYSERİ Haberleri İHA
Bu içerik 70 kez okundu.

Kocasinan İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve Kocasinan Belediyesi’nin ortaklaşa yaptığı Yeniden Keşfet projesinin yıl sonu faaliyet programı yapıldı.

Kadir Has Kültür ve Sanat Merkezinde düzenlenen etkinlik saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşının okunması ile başladı. Kocasinan İlçe Milli Eğitim Müdürü Yaşar Öztürk, sağlıklı, güçlü ve verimli bir gençliğin çağdaş bir toplumun olmazsa olmazlarından olduğunu belirtti. Projenin genel amacının öğrencilerin eğitiminde yer alan ‘Görsel Sanatlar, Müzik ve Beden Eğitimi’ derslerine hak ettiği değeri kazandırmak olduğunu vurgulayan Yaşar Öztürk, “ Okullarımızda yepyeni bir bakış açısı ile bu derslere ayrı bir yaklaşım sağlamaktır. Projemizin başlangıcı 2017-2018 Eğitim Öğretim yılı olup bitiş tarihi de 2020-2021 Eğitim Öğretim yılı sonu olarak belirlenmiştir. Çalışmalarımız, ilk yıl itibari ile yoğun ve verimli bir şekilde devam etmiştir. Projemiz ile ilgili kamuoyunu bilgilendirmek amacıyla da bir resim sergisi ve Türk Sanat Müziği- Türk Halk Müziği konseri düzenlenmiştir” dedi.

Etkinlik Türk Halk Müziği ve Türk Sanat Müziği konserleriyle son buldu.



Kaynak: İHA
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Hacca gitmek için biriktirdiği parayı düşüren kadın cüzdanına kavuştu
Hacca gitmek için biriktirdiği parayı düşüren kadın cüzdanına kavuştu
Erkan Sağlam: Basın mensubu da bir kamu görevlisi
Erkan Sağlam: Basın mensubu da bir kamu görevlisi