Esra Erol dar gelirli aileye yeni ev yaptırdı - İSTANBUL Haberleri

İSTANBUL Haberleri - Yaptığı yardımlarla adından sıkça söz ettiren Esra Erol bu defa dar gelirli bir ailenin yüzünü güldürdü.

Esra Erol dar gelirli aileye yeni ev yaptırdı
- İSTANBUL Haberleri
Esra Erol dar gelirli aileye yeni ev yaptırdı
- İSTANBUL Haberleri İHA
Bu içerik 182 kez okundu.

Yaptığı yardımlarla adından sıkça söz ettiren Esra Erol bu defa dar gelirli bir ailenin yüzünü güldürdü.

Geyve’de yaşayan Sevilay ve engelli kızı Canan için Türkiye tek yürek oldu. Geçtiğimiz günlerde Esra Erol’da programına katılan ve hayallerinden bahseden Canan “Öyle bir dünya yok” diyerek Türkiye’yi gözyaşlarına boğdu. Tüm zor şartlara rağmen hayal kurmaktan hiç vazgeçmeyen Canan için başarılı sunucu Esra Erol kolları sıvadı.

Esra Erol, Geyve’de bulunan ve kötü koşullarda yaşamak zorunda kalan ailenin evini 3 gün içinde baştan aşağı yeniledi. Yapılanları canlı yayında gören yürüme engelli küçük Canan’ın mutlu anları herkesi gözyaşlarına boğdu. Anne Sevilay ise, "Hayal ettiğim gibi hem de daha da fazlası" diyerek Esra Erol’a teşekkürlerini iletti.

Mutlu haber gecikmedi

Öte yandan en büyük hayali yürüyebilmek olan Canan’ın tedavisine başlandığını ifade eden Esra Erol, “Doktorumuzun yardımlarıyla inşallah en kısa sürede güzel haberler vereceğiz” diyerek destekte bulunan herkese sevgilerini iletti.Kaynak: İHA
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Hacca gitmek için biriktirdiği parayı düşüren kadın cüzdanına kavuştu
Hacca gitmek için biriktirdiği parayı düşüren kadın cüzdanına kavuştu
Erkan Sağlam: Basın mensubu da bir kamu görevlisi
Erkan Sağlam: Basın mensubu da bir kamu görevlisi