Seçim kutlamasına katılan vatandaşı hastaneye ulaştıran yardımsever polise tebrik - ANKARA Haberleri

ANKARA Haberleri - Emniyet Genel Müdür Vekili Erhan Gülveren, seçim sonuçlarını Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’nin önünde kutlarken aniden annesinin rahatsızlandığını öğrenince yardım isteyen vatandaşı hastaneye ulaştıran polis memuru Vahyettin Gün’ü makamında kabul etti.

Seçim kutlamasına katılan vatandaşı hastaneye ulaştıran yardımsever polise tebrik
- ANKARA Haberleri
Seçim kutlamasına katılan vatandaşı hastaneye ulaştıran yardımsever polise tebrik
- ANKARA Haberleri İHA
Bu içerik 122 kez okundu.

Emniyet Genel Müdür Vekili Erhan Gülveren, seçim sonuçlarını Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’nin önünde kutlarken aniden annesinin rahatsızlandığını öğrenince yardım isteyen vatandaşı hastaneye ulaştıran polis memuru Vahyettin Gün’ü makamında kabul etti.

Emniyet Genel Müdür Vekili Erhan Gülveren, yardımsever polis memuru Vahyettin Gün’ü makamında kabul ederek, davranışından dolayı kendisini kutladı. Emniyet Genel Müdürlüğünden konuyla ilgili yapılan yazılı açıklamada ise, “Seçim sonuçları açıklandıktan sonra büyük bir sevinçle Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’nin önüne giden vatandaşımız, annesinin rahatsızlandığı haberini alması üzerine kalabalık arasında ne yapacağını bilemedi. Bir an önce annesine ulaşmak isteyen vatandaşımız trafik yoğunluğu ve oluşan insan seli sebebiyle hastaneye nasıl gidebileceğini düşünürken polis memuru Vahyettin Gün’ü fark edip ondan yardım istedi. Ankara Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü Şahinler Timi’nde görevli polis memuru Vahyettin Gün hiç düşünmeden çaresiz durumdaki vatandaşımızı bir an önce hastaneye yetiştirmek için motosikletiyle harekete geçti ve hastaneye ulaştırılan vatandaş kendisini hastaneye ulaştıran memura minnet ve şükranlarını bildirdi” denildi.Kaynak: İHA
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Hacca gitmek için biriktirdiği parayı düşüren kadın cüzdanına kavuştu
Hacca gitmek için biriktirdiği parayı düşüren kadın cüzdanına kavuştu
Erkan Sağlam: Basın mensubu da bir kamu görevlisi
Erkan Sağlam: Basın mensubu da bir kamu görevlisi