Sanayi Bakanlığı’da devir teslim töreni - ANKARA Haberleri

ANKARA Haberleri - Cumhurbaşkanlığı Hükümeti Sisteminin ilk Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank gerçekleştirilen devir teslim töreniyle birlikte yeni görevine resmen başladı.

Sanayi Bakanlığı’da devir teslim töreni
- ANKARA Haberleri
Sanayi Bakanlığı’da devir teslim töreni
- ANKARA Haberleri İHA
Bu içerik 137 kez okundu.

Cumhurbaşkanlığı Hükümeti Sisteminin ilk Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank gerçekleştirilen devir teslim töreniyle birlikte yeni görevine resmen başladı.

Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi’nin ilk kabinesi devir teslim törenlerinin ardından yeni görevlerine başlıyor. Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü’den görevi devraldı. Törende konuşma yapan eski Bakan Özlü, "Görevde bulunduğum süre boyunca bu koltuğun milletimize ve devletimize hizmet etmek için emanet edildiğini hiç unutmadım. Bu anlamda Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı olarak devletimize ve milletimize alanımızla ilgili en iyi hizmeti vermek için çalıştık" ifadelerini kullandı.

Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi’nin ilk Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank ise, "Yapacak çok işimiz var. Çok yoğun bir gündemimiz olacak. Cumhurbaşkanımızın vizyonunu hayata geçirmek için Bismillah diyerek çalışmalara başlayacağız. Rabbim milletimize karşı bizleri mahcup etmesin" şeklinde konuştu.Kaynak: İHA
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Hacca gitmek için biriktirdiği parayı düşüren kadın cüzdanına kavuştu
Hacca gitmek için biriktirdiği parayı düşüren kadın cüzdanına kavuştu
Erkan Sağlam: Basın mensubu da bir kamu görevlisi
Erkan Sağlam: Basın mensubu da bir kamu görevlisi